Leden 2013

Táááák...

25. ledna 2013 v 14:35 | Miky |  My life
Asi jste si všimli, že jsem přidala spoustu rozhovorů,
ono mě se to nějak hromadilo a já to nestíhala psát :D No teď tu jsou... Ufffffffff :O
Jinak mě už je lépe, sice stále kašlu a mám rýmu, ale už ne tak jako před tím... ;)
Doufám, že se máte dobře a užíváte si pátek!
Jestli máte zrovna přeplněnou hlavu fantazií, celkem by se mi šikl
nějaký nápad na článek, který by vás bavil...
Pokusím se vaše přání splnit, ale stejně to dopadne jako vždy, nikdo nic nenapíše... :((
No, jdu přemýšlet a třeba mě něco napadne... :p

537068_486154731420741_757367083_n_large

6. Rozhovor

25. ledna 2013 v 14:26 | Miky |  Rozhovory s blogery
Přezdívka: Eva Máčová
Blog má od 7.10.20121) Popište nám, co na Vašem blogu najdeme.

Na blogu nemacova.blog.cz můžete nalézt informace, články a fotografie týkající se činnosti
výtvarné, literární i výtvarně-pedagogické. Jedná se o tvorbu Evy a Niny Máčových.


2) Jaké je Vaše největší přání co se týče Vašeho blogu?

Rády bychom tímto prostřednictvím seznámily návštěvníky blogu s tím, co nás zajímá a baví,
a také s aktuálními událostmi v našich profesních životech. Dále bychom do budoucna rády na stránkách blogu informovaly o našich výtvarných kurzech a jejich výstupech.


3) Jak jste si založily blog?

Blog jsme založily proto, abychom svou tvorbu mohly začít prezentovat i širší veřejnosti a
utvořily si tak jistou odrazovou plochu pro náš další profesní vývoj.


4) Jaký typ komentáře by Vás opravdu naštval, nebo Vám vadil?

Jaký by nám vadil? To je jednoduché: jj:-) priť se pls podivat na muj blog
To je typ komentáře, se kterým se setkáváme nejčastěji.


5) Hlásíte se do soutěží a proč?

Ne, nemáme to zapotřebí. Naše ambice jsou celkem příjemně a dostačujícím způsobem
naplňovány skrze naše neelektronické životy. Důkazem tomu jsou např. výstavy, kterých se
účastníme, nebo které pořádáme, a vydané knihy s velice dobrým, pozitivním ohlasem.


6) Jak dlouho byste chtěly mít ještě svůj blog?

Samozřejmě tak dlouho, jak to bude potřeba, a jak dlouho nás to bude bavit, nebo, budeme-
li mít stále čas na aktualizace.


7) Co máte na blogování rády?
Interakci s dalšími lidmi a odezvy na naší tvorbu.

8) Záleží Vám hodně na vysoké návštěvnosti?
Samozřejmě, že pokud nebudeme mít návštěvnost, tak veškerá snaha, čas a práce, které
do blogu budeme vkládat, přijdou vniveč. Náš blog je určen k naší reprezentaci, která je bez
čtenářů nulová.


5. Rozhovor

25. ledna 2013 v 14:20 | Miky |  Rozhovory s blogery
Přezdívka: Kaččí
Blog má skoro 3 měsíce


1) Popiš nám, co na tvém blogu najdeme.
Tak najdete tu hlavně věci a informace týkající se holčičího světa-takže móda,návody na líčení a kosmetiku,nějakou fashion inspiraci a taky něco z mého světa-plánuji od Nového roku přidávat svoje povídky
2) Jaké je tvé největší přání co se týče tvého blogu?
Mé největší přání není jen ohledně návštěvnosti.Největší přání je asi takové,aby se čtenářům líbily moje články a aby je víc komentovali-klidně i záporně.Správná blogerka/bloger podle mě potřebuje zpětnou vazbu.Potom tedy aby se na můj blog-pokud se jim líbí-vrátili.
3) Jak sis založila blog? (Podle koho...)
Blog jsem už jednou měla-když jsem byla mladší.Pak jsem ho zrušila a teď mi to nějak začalo chybět.Podle nikoho jse ho ani nezakládala.Chtěla jsem prostě,aby ostatní mohli číst mé články a znát názor a naopak.Taky miluju psaní-takže další důvod.Taky případně k seznámení s jinými lidmi.
4) Jaký typ komentáře by tě opravdu naštval, nebo vadil?
Nejvíce by mi asi vadilo,kdyby někdo napsal třeba tohle: Jsi úplně blbá,nevíš vůbec nic o módě,máš divný články,je to ten nejhnusnější blog na světě a už se nikdy nepřijdu.Hrůza! Já saozřejmě beru kritiku-ale musí být vyjádřená slušně.V tomhle komentáři bych se totiž nedověděla,co tedy dotyčnému na blogu tak vadí atd.
5) Hlásíš se do soutěží a proč?
Do soutěží se ani nehlásím-zkouším zatím jenom prosby o rozhovor.Ve většině soutěží je totiž potřeba obličej-fotka a já zatím držím svoje čtenáře v napětí/očekávání.Nepřidala jsem tam totiž ještě svoji fotku :)
6) Jak dlouho by jsi chtěla mít ještě svůj blog?
Dokud mě blogování bude bavit.Konkrétní představu ale nemám.
7) Co máš na blogování ráda?
To,že se můžu "vypsat" ze svých názorů a pocitů,že vím co si o tom tématu myslí ostatní.Prostě že do blogu dává kousek sebe a mám radost z každého příznivého komentáře.
8) Záleží ti hodně na vysoké návštěvnosti?
Ani ne.Samozřejmě že mám radost,když přijde hodně lidí,ale není to pro mě nejdůležitější.Jak už jsem napsala,jde mi spíš o komentáře a názory ostatních.

4. Rozhovor

25. ledna 2013 v 14:14 | Miky |  Rozhovory s blogery
Přezdívka: Tessule
Blog má od 4. dubna 20121) Popiš nám, co na tvém blogu najdeme.Na mém blogu najdete můj deníček, hudbu, různé obrázky, fotky které jsem fotila, návody atd.:)
2) Jaké je tvé největší přání co se týče tvého blogu? Aby se lidem mé články líbily:)
3) Jak sis založila blog? (Podle koho...) Jéjda tak to nevím:) jednou jsem si řekla že si udělám blog a už jsem ho měla:)
4) Jaký typ komentáře by tě opravdu naštval, nebo vadil? Už jsem pár takových měla a myslím že budou znovu. Nejdřív mi na blog psal nějaký Petr, ale z něho jsem si nic nedělala. Pak mi začala psát Ver a ta mi už vadila. Když jsem psala třeba deníček tak mi tam psala různé narážky, nadávky atd. Hodně mi to vadí, protože ti lidé nemají ani blog, dokážou jenom soudit a sami nic nedovedou.
5) Hlásíš se do soutěží a proč? Občas když narazím na nějakou dobrou tak se tam přihlásím:) hodně mě to baví, nehlásím se tam kvůli tomu abych vyhrála, prostě jenom tak:)
6) Jak dlouho by jsi chtěla mít ještě svůj blog? No tak co nejdýl:) jsem v osmé třídě na základce takže mám na blog ještě čas, pak až půjdu na střední nebo na gympl tak uvidím jak to budu stáhat:) ale chci se mu věnovat co nejdýl!:)
7) Co máš na blogování ráda? mám na tom ráda víc věcí:) mám ráda ostatní blogery, jejich články, jejich chování vůči ostatním:) mám ráda že si můžu na blog psát co chci i když se to někomu nelíbí:) nejvíc se mi líbí že se jako affs navzájem bereme jako "kamarádky" :) přejeme si krásný nový rok, pěkné vánoce, když máme narozeniny a tak:) díky blogu každý pozná spoustu nových lidí:) a to se mi líbí:) kdybych blog psala kvůli lidem ze školy, furt by mě kritizovali a nakonec bych si ho zrušila, protože bych to nezvládala. tohle je něco úplně jiného:) blogeři tě neznají a postupem času tě poznávají jenom díky tvým článkům a tvým komentářům:)
8) Záleží ti hodně na vysoké návštěvnosti? né že by mi na ní nějak moc záleželo, ale kdybych měla malou návštěvnost a žádné komentáře tak by mě blog nebavil a zušila bych si ho:) mám úžasné affs které poctivě obíhají a díky nim mám takovou krásnou návštěvnost:) a za to jim děkuju:)3. Rozhovor

25. ledna 2013 v 14:06 | Miky |  Rozhovory s blogery
Přezdívka: Pufflie
Blog má přes rok a půl


1) Popiš nám, co na tvém blogu najdeme.
Tak můj blog je tak nějak zaměřený na mě, respektive na moje koníčky. Miluju divadlo, fotografování a blogování. Píšu tam tedy tak nějak svůj deník, účastním se různých projektů, píšu o světě bogovém, zveřejňuji své myšlenky, fotky, obrázky atd. Avšak co je spíše zajímavější a nikdo to na blogu nemá, to jsou mé zážitky z divadelních prken, představení i různá moje moderování a dále projekt Rozhovory s mozkem, díky kterým se čtenáři dozví nenásinou formou různé zajímavosti, ať už z přírodních věd, světových dějin, psychologie, filozofie, sociologie a tak dále a tak dále :) Myslím, že každý si tam najde své :)

2) Jaké je tvé největší přání co se týče tvého blogu?
Určitě získat mnoho návštěvníků, kteří ke mě budou chodit rádi a budou je bavit mé články. To je snad ta nejlepší odměna, kterou bloger může dostat :))
3) Jak sis založila blog? (Podle koho...)
Podle koho? To nevím. Já si na všechno přišla sama. Jak se co dělá, o čem bych měla psát... Vše pochází z mé hlavy, z mých nápadů a tak. Nikdo mě k založení blogu neinspiroval :)
4) Jaký typ komentáře by tě opravdu naštval, nebo vadil?
Jednak jsou to komentáře typu "Hezký blog" nebo "Pěkný design", který blogeři píší na všechny možné blogy jen proto, aby k nim někdo přišel a poděkoval jim. Přitom se jim ve skutečnosti teřba blog ani tak nelíbí a článek nečetli. Pak jsou to samozřejmě reklamy a další věci, co s článkem prostě nesouvisí. No a nakonec - kritiku sice unesu a jsem za ní ráda, ale musí být konstruktivní. Jak někdo napíše "Fuj hnus blog, chce se mi z něj blejt!" a ani nenapíše, co je na něm teda tak hnusného, co bych teda měla zlepšit a ani nezanechá odkaz, abych se podívala, co todyčný považuje za "hezké", tak je to jen zbabělost :)
5) Hlásíš se do soutěží a proč?
Vyjímečně se do ěnjaké přihlásím. Ale mám ráda takové, kde musí člověk něco dokázat. Kde záleží na tom, co dotyčný umí a ne na tom, kolik dokáže sehnat hlasů :) A proč? No, chci vědět, jak jsem na tom. Kolik dostanu za něco bodů, jak se komu líbí, co vytvořím a tak... :-)
6) Jak dlouho by jsi chtěla mít ještě svůj blog?
Možná to zní hodně houpě, ale chtěla bych ho mít navždy :D
7) Co máš na blogování ráda?
Nejvíce ze všeho asi blogovou komunitu. Je moc fajn, když vám někdo napíše názor, když se u někoho můžete zapojit do projektu, když můžete zažít zajímavá přátelství... Proto kdyby někdo z vás chtěl si pokecat, tak mi určitě napište, na blogu mám nějaký ten kontakt napsaný :)
8) Záleží ti hodně na vysoké návštěvnosti?
Nebudu si hrát na nějakého skromného blogera. Takoví totiž neexistují. Jasně, že píšeme a snažíme se mít skvělé blogy, aby nám je někdo navštěvoval a komentoval. Je to pak větší důvod, proč psát. Ale více, než na čísílkách na počítadle mi záleží na komentářich :)


Tak to byl rozhovor s Pufflie
Chceš udělat taky rozhovor? zde

Skolila mě nějaká nemoc... :((

23. ledna 2013 v 13:42 | Miky |  My life
Milí čtenáři,
skolila mě nemoc a tak musím ležet v posteli a je to na nic...
Mám rýmu jak blázen a úplně nehorázně kašlu ... :)
Čili ty slíbené fotky přidám až budu zdravá, teď vypadá jak nějaká mumie... ,DD
Zdravím vás a těším se až budu zas přidávat články...
Vaše adminka


Omlouvám se...

18. ledna 2013 v 19:52 | Miky |  My life
Ahoj lidi,
Ze všeho nejdřív se vám chci moc omluvit za to,
že teď fakt nestíhám přidávat články... :((
Dlužím tu ještě spousty rozhovorů s blogery atd...

Mno...
Zítra ke mně přijde má BFF a bude u nás celý víkend... :)
Takže super!!! Dohodli jsme se, že mě ostříhá, tak vám zítra nejspíš přidám fotku jak to dopadlo...
Vsadím se že dobře :)
Ona má vážně zlaté ručičky! ;)
Jinak jsem opět nabarvená, tentokrát je to MAHAGONOVĚ ČERNÁ barva...
Jo a jak se máte vy? Co jste dostali od Ježíška?? (To brzo, já vim... :D)
Nakonec ještě obrázek :)