4. Rozhovor

25. ledna 2013 v 14:14 | Miky |  Rozhovory s blogery
Přezdívka: Tessule
Blog má od 4. dubna 20121) Popiš nám, co na tvém blogu najdeme.Na mém blogu najdete můj deníček, hudbu, různé obrázky, fotky které jsem fotila, návody atd.:)
2) Jaké je tvé největší přání co se týče tvého blogu? Aby se lidem mé články líbily:)
3) Jak sis založila blog? (Podle koho...) Jéjda tak to nevím:) jednou jsem si řekla že si udělám blog a už jsem ho měla:)
4) Jaký typ komentáře by tě opravdu naštval, nebo vadil? Už jsem pár takových měla a myslím že budou znovu. Nejdřív mi na blog psal nějaký Petr, ale z něho jsem si nic nedělala. Pak mi začala psát Ver a ta mi už vadila. Když jsem psala třeba deníček tak mi tam psala různé narážky, nadávky atd. Hodně mi to vadí, protože ti lidé nemají ani blog, dokážou jenom soudit a sami nic nedovedou.
5) Hlásíš se do soutěží a proč? Občas když narazím na nějakou dobrou tak se tam přihlásím:) hodně mě to baví, nehlásím se tam kvůli tomu abych vyhrála, prostě jenom tak:)
6) Jak dlouho by jsi chtěla mít ještě svůj blog? No tak co nejdýl:) jsem v osmé třídě na základce takže mám na blog ještě čas, pak až půjdu na střední nebo na gympl tak uvidím jak to budu stáhat:) ale chci se mu věnovat co nejdýl!:)
7) Co máš na blogování ráda? mám na tom ráda víc věcí:) mám ráda ostatní blogery, jejich články, jejich chování vůči ostatním:) mám ráda že si můžu na blog psát co chci i když se to někomu nelíbí:) nejvíc se mi líbí že se jako affs navzájem bereme jako "kamarádky" :) přejeme si krásný nový rok, pěkné vánoce, když máme narozeniny a tak:) díky blogu každý pozná spoustu nových lidí:) a to se mi líbí:) kdybych blog psala kvůli lidem ze školy, furt by mě kritizovali a nakonec bych si ho zrušila, protože bych to nezvládala. tohle je něco úplně jiného:) blogeři tě neznají a postupem času tě poznávají jenom díky tvým článkům a tvým komentářům:)
8) Záleží ti hodně na vysoké návštěvnosti? né že by mi na ní nějak moc záleželo, ale kdybych měla malou návštěvnost a žádné komentáře tak by mě blog nebavil a zušila bych si ho:) mám úžasné affs které poctivě obíhají a díky nim mám takovou krásnou návštěvnost:) a za to jim děkuju:)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama